نمایندگی پرینتر کنون

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

صف بارگذاری شده پرینتر کنون

وقتی کار چاپ شما تمام می شود، صف شما به طور خودکار پاک می شود. این همیشه طبق برنامه انجام نمی شود، به ویژه هنگامی که برخی از نسخه های چاپی به دلیل مشکلات اتصال داده متوقف می شوند، به تعویق می افتند یا متوقف می شوند. اگر صف شما مسدود شود، می تواند باعث شود که درایور شما متوقف شود. اغلب، در تلاش برای چاپ چیزی، در نهایت چندین بار چاپ را انتخاب می کنید، صف خود را بیش از حد بار می کنید.

علت به وجود آمدن این مشکل

گاهی اوقات پرینتر دلیل چاپ نشدن کارهای شما نیست. یک کار چاپی گیر کرده می تواند صف شما را وارد کند، که از دریافت شغل توسط پرینتر شما جلوگیری می کند. همچنین اگر بیشتر وقتها روی حذف کلیک کنید، از بین نمی رود. بنابراین، چه کاری می توانید انجام دهید تا صف خود را پاک کنید و پرینتر خود را دوباره چاپ کنید؟ در اینجا نحوه شروع کار آمده است:

  • پرینتر خود را کاملاً خاموش کرده و آن را از منبع تغذیه جدا کنید.
  • مطمئن شوید که سندی را که قصد چاپ آن را دارید، به شکلی که می خواهید چاپ شود ذخیره کنید. وقتی صف خود را پاک کنید، تمام کارهای چاپی که ذخیره نشده اند پاک می شوند – همچنین از بین می روند.
  • با جستجوی “Services” در نوار ابزار جستجو یا کلیک کردن روی دکمه Window در صفحه کلید، Windows Services را باز کنید.
  • در نیمه راه لیست خدمات خود، یکی را مشاهده خواهید کرد به نام “Print Spooler”. بر روی گزینه Print Spooler کلیک راست کرده و به گزینه های خود نگاه کنید. “STOP” هر چاپ چسبیده ای را که در صف خود قرار می دهید متوقف می کند.
  • وقتی همه کارهای چاپ را با استفاده از spooler متوقف کردید، از مرورگر Windows Explorer برای جستجو استفاده کنید: C: \ Windows \ System32 \ Spool \ PRINTERS
  • تمام پرونده های موجود را در صف خود حذف کرده و واحد رایانه خود را از ویندوز خاموش کنید.
  • پرینتر خود را با استفاده از دکمه روشن / خاموش روشن کنید، سپس دوباره رایانه خود را روشن کنید.
  • سرویس spooler چاپ را دوباره راه اندازی کنید.
  • سند خود را چاپ کنید. اگر کار کرد، کار شما تمام شد.
این مطلب را از دست ندهید   آنلاین کردن پرینتر کنون

بعد از اجرای مراحل زیر به راحتی این مشکل برطرف شده است و صف بارگذاری به طور کامل پاک شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 13 =