نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

تاریخچه کانن در ایران

امروزه،با رشد سریع تکنولوژی و اتفاقات پرشتابی که در این عرصه جریان دارد ، با توجه به گسترش استفاده از کامپیوتر در محیط ‌های کار و محیط ‌های خانگی ، کانن ،فرهنگ ابداعات خود در زمینه چاپ دیجیتال، تولید چاپگرهای حرفه ای، اسکنرها و چندمنظوره‌ها و همچنین عکاسی صنعتی افزایش داده است و نتیجه این ابداعات و پیشرفت‌ها ، به خوبی قابل شناسایی و رویت است. احتیاج به توضیح بیشتری نیست اما ، کانن با جلب رضایت مشتریان خود، فصل تازه‌ای در فرهنگ بازاریابی و ارتباط با مشتریان هر نوع محصول ، باز کرده و همواره سعی در حفظ این جایگاه داشته است.

تعویض مگنت پرینتر کانن

در تمام این سال‌ها،همیشه آخرین محصولات کانن را همزمان با بازار جهانی در ایران عرضه کرده است. این مجموعه  با ۲۲ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی کلیه ماشینهای اداری (فتوکپی ، پرینتر ، فاکس ، اسکنر، و لوازم مصرفی فروش و شارژ کاتریج های لیزری ، قطعات) آماده ارائه خدمات به ارگانها و اداره ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و شرکت ها  میباشد .

انواع پرینتر کانن

امروزه،با رشد سریع تکنولوژی و اتفاقات پرشتابی که در این عرصه جریان دارد ، با توجه به گسترش استفاده از کامپیوتر در محیط ‌های کار و محیط ‌های خانگی ، کانن ،فرهنگ ابداعات خود در زمینه چاپ دیجیتال، تولید چاپگرهای حرفه ای، اسکنرها و چندمنظوره‌ها و همچنین عکاسی صنعتی افزایش داده است و نتیجه این ابداعات و پیشرفت‌ها ، به خوبی قابل شناسایی و رویت است.

این مطلب را از دست ندهید   چرا پرینتر Canon من متصل است اما کاغذ چاپ نمی کند؟

احتیاج به توضیح بیشتری نیست اما ، کانن با جلب رضایت مشتریان خود، فصل تازه‌ای در فرهنگ بازاریابی و ارتباط با مشتریان هر نوع محصول ، باز کرده و همواره سعی در حفظ این جایگاه داشته است. در تمام این سال‌ها،همیشه آخرین محصولات کانن را همزمان با بازار جهانی در ایران عرضه کرده است. این مجموعه  با ۲۲ سال سابقه فعالیت در زمینه فروش  تعمیرات و نگهداری و پشتیبانی کلیه ماشینهای اداری (فتوکپی ، پرینتر ، فاکس ، اسکنر، و لوازم مصرفی فروش و شارژ کاتریج های لیزری ، قطعات) آماده ارائه خدمات به ارگانها و اداره ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و شرکت ها  میباشد .

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + سه =

درایورهای پرینتر 101

درایورهای پرینتر 101

درایورهای پرینتر نرم‌افزاری روی رایانه شما هستند که معمولاً آنها را فراموش می‌کنید. با این حال، بدون آنها پرینترهای شما بی فایده خواهند بود. درایور

ادامه مطلب »