نمایندگی پرینتر کنون

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فناوری تقریباً در هر جنبه ای از دنیای تجارت برای بهینه سازی بهره وری کارکنان پیاده سازی شده است. شناسایی اکثر مشکلات پرینتر کانن نسبتاً آسان است و بدون کمک حرفه ای قابل رفع است. لیست زیر مراحلی است که ما از مشتریان خود می خواهیم در هنگام تماس با ما به آنها نگاه کنند تا بفهمند آیا پرینتر کانن شما فقط مشکلی جزئی دارد و یا بصورت تخصصی باید تعمیر پرینتر کانن را آغاز نمایید.

تعمیر پرینتر کانن

راه اندازی مجدد برای تعمیر پرینتر کانن

تعمیر پرینتر کانن به همان سادگی که به نظر می رسد، جدا کردن و وصل مجدد کابل برق پرینتر کانن می تواند بسیاری از اشکالات کوچکی را که پیش می آید برطرف کند. این یکی از مؤثرترین راه‌ها برای بازگرداندن پرینتر کانن به حالت عادی و عملکرد عادی است.

راه اندازی مجدد کامپیوتر

در تعمیر پرینتر کانن گاهی اوقات مشکل فقط پرینتر کانن نیست، بلکه به یاد داشته باشید قبل از راه اندازی مجدد، گزینه save را بزنید تا هیچ یک از کارهای خود را از دست ندهید.

بررسی اتصالات

در تعمیر پرینتر کانن مطمئن شوید که همه چیز به جایی که باید باشد وصل شده باشد. بیش از یک دست پر بوده است که پرینتر کانن تمام سیم‌ها را به برق وصل کرده است، اما سر دیگر آن به هیچ چیز وصل نشده است.

اگر پرینتر کانن ما بی سیم است، سعی کنید رایانه خود را از طریق USB وصل کنید. گاهی اوقات اتصال Wi-Fi ممکن است مشکل ساز باشد.

این به هیچ وجه یک راه حل دائمی نیست، اما باز کردن سند خود در رایانه دیگری یا ارسال آن به یک همکار برای آزمایش چاپ می تواند در زمان محدود یک راه حل سریع باشد. اگر نتوانند چاپ کنند، متوجه خواهید شد که مشکل از پرینتر کانن است و نه دستگاه شما.

این مطلب را از دست ندهید   تفاوت پرینتر کانن محلی و شبکه

بررسی کدهای خطا

آیا پرینتر کانن کدی را نمایش می دهد؟ اگر چنین است، پیغام خطا را به صورت آنلاین نگاه کنید. به طور کلی دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی اشتباه است. اگر کدی روی پرینتر کانن وجود ندارد، به Control Panel در رایانه خود بروید و Devices and Printers را انتخاب کنید. روی پرینتر کاننی که مشکل دارد کلیک کنید. در عوض ممکن است پیام خطایی وجود داشته باشد.

بررسی صف چاپ

در بسیاری از موارد تعمیر پرینتر کانن ، مشکلات رایانه شخص دیگری می تواند صف را مسدود کند. اگر امکان پاک کردن کارهای چاپی مشکل ساز وجود دارد، آنها را حذف کنید یا با مسئول تماس بگیرید و ببینید آیا می تواند موردی را که باعث ایجاد مشکل برای شما شده است حذف کند.

ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما اگر بیش از یک پرینتر کانن در دفتر خود دارید، ممکن است آن را به مکان اشتباهی یا به دستگاه قدیمی که دیگر آنلاین نیست ارسال کنید. تأیید کنید نامی که انتخاب کرده‌اید مانند دستگاه باشد.

علاوه بر این، اگر شرکت شما نام ماشین‌ها را تغییر می‌دهد، ایده خوبی است که شماره برند و مدل را جدا از نام بگذارید تا مطمئن شوید همه کارمندان آینده می‌توانند بفهمند که چیست.

امکان روز رسانی

در تعمیر پرینتر کانن فشار دادن دکمه به‌روزرسانی بعد ممکن است در حال حاضر راحت به نظر برسد، اما می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در نحوه صحبت کردن دستگاه‌های شما با یکدیگر شود. بررسی کنید که آیا درایور پرینتر کانن شما نیاز به به‌روزرسانی دارد. برای انجام این کار، به تنظیمات بروید و مدیریت دستگاه را تایپ کنید، سپس روی پرینتر کاننی که می‌خواهید استفاده کنید کلیک راست کنید.

این مطلب را از دست ندهید   مشکلات رایج پرینتر Canon

بر روی update driver کلیک کنید و از شما می پرسد که چگونه می خواهید درایور را جستجو کنید، Search Automatically را انتخاب کنید. این به شما می گوید که آیا از بهترین درایور استفاده می کنید یا باید گزینه بهتری را انتخاب کنید. اگر به درستی نصب شده باشد، دستگاه‌های شما بررسی خواهند کرد که آیا به به‌روزرسانی نیاز دارید یا خیر. پس از اتمام، بررسی کنید که آیا پرینتر کانن اکنون کار می کند یا خیر.

اگر تمام نکات بالا را دنبال کرده اید و راه حلی پیدا نکرده اید، با پشتیبانی IT خود تماس بگیرید. تعمیر پرینتر کانن می تواند به سرعت گران تر از تعویض آن باشد. مخصوصا پرینتر کاننهای رومیزی. هنگامی که پرینتر کاننها شروع به مشکل می کنند، معمولاً از آنجا کاهش می یابد. هنگامی که مهندس به آن نگاه کرد، ایده بهتری خواهد داشت که آیا این ارزش صرفه جویی را دارد یا اینکه آیا یک دستگاه جدید مناسب تر است.

بیشتر بدانید: مراحل عیب یابی مربوط به عملکرد صحیح پرینتر کانن چیست؟

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =