نمایندگی پرینتر کنون

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن

یکی دیگر از سرویس هایی که کاربران پرینتر می توانند با حضور در مرکز تعمیرات پرینتر کانن از آن بهره مند گردند، سرویس های مرتبط با تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن است. در صورتی که شما نیز از دارندگان و کاربران پرینترهای کانن هستید اما در حال حاضر اشکالاتی در کاغذ کش این دستگاه مشاهده می نمایید، با حضور در مرکز تعمیر پرینتر canon می توانید تخصصی ترین سرویس های مرتبط را دریافت نمایید. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز پرینترهای بی‌شمار جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان ای

نمایندگی مرکزی کانن بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری پرینترهای کانن به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. دارندگان این دستگاه می توانند با حضور در این مرکز از تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه از جمله خدمات مرتبط با تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن بهره مند گردند.

تعویض و تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن

در صورتی که بررسی دستگاه و تست آن کارشناسان ما را به این نتیجه برساند که امکان بهسازی و تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن وجود ندارد، با کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات لازم جهت تعویض کاغذ کش پرینتر کانن آغاز خواهد شد. در صورت نیاز به تعویض، قطعه موردنظر از انبار واقع در مرکز تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن – با ضمانت اصل و اورجینال بودن- تهیه شده و در روند تعویض بکار خواهد رفت.

اگرچه کار انتقال کاغذ در دستگاه پرینتر به عهده کاغذ کش هاست (شامل کاغذ کش ورودی و کاغذ کش خروجی) لیکن توجه داشته باشید که گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر لزوماً به معنای خرابی این بخش از دستگاه نیست. در صورتی که امکان حمل و انتقال دستگاه به تعمیرگاه مجاز کانن را ندارید می توانید از روش سرویس در محل کانن استفاده نمایید. در این روش کارشناسان سرویس در محل ما به مکان مورد نظر اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن را بر روی دستگاه پیاده می سازند.

این مطلب را از دست ندهید   تعویض فن Canon Selphy CP1200 

آشنایی با عملکرد کاغذ کش پرینتر کانن

وظیفه کاغذ کش پرینتر کانن وارد کردن کاغذ به داخل دستگاه است. زمانی که فرایند انتقال دستور از سیستم به دستگاه پرینتر صورت می پذیرد، کاغذ کش ها اولین قطعه ای هستند که در فرایند چاپ درگیر می شوند. در این لحظه کاغذ به داخل دستگاه وارد می شود تا زیر نظر قطعات دیگری مانند فیوزینگ قرار گیرد و فرایند چاپ کامل شود. ایراداتی که در دستگاه های کانن ممکن است برای کاغذ کش ها بوجود بیایید به دو دسته تقسیم می شود. اولین مشکل عدم فعالیت کاغذ کش می باشد که بطور کلی هیچ کاغذی وارد دستگاه نمی شود.

فیوزینگ پرینتر کانن

مشکل دومی که گاها پیش می آید مربوط به فرایند ناقص می باشد که در این مشکل کاغذ به درستی وارد دستگاه نمی شود و اصطلاحا گفته می شود کاغذ در دستگاه گیر کرده است. البته کاغذ کش ها سه فرایند را انجام می دهند که شامل کاغذ کش ورودی که وظیفه انتقال کاغذ از خارج دستگاه به داخل را دارد.

دو فرایند بعدی شامل کاغذ کش میانی می باشد که وظیفه انتقال کاغذ بین قطعات داخلی دستگاه را دارد و در نهایت کاغذ کش خارجی که وظیفه خارج کردن برگه ها را برعهده دارد. در هر حال وجود هر گونه اختلال در این بخش از دستگاه با صرف مدت زمانی اندک و با بهترین کیفیت توسط کارشناسان بخش تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن مرتفع می گردد.

تعویض کاغذ کش پرینتر کانن

کابل برق را از پرینتر جدا نمایید و اجازه بدهید پرینتر خنک شود.

این مطلب را از دست ندهید   چگونه پرینتر Canon خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنیم؟

در تونر کارتریج را باز نمایید و تونر کارتریج را در آورید.

محل غلطک کاغذ کش را پیدا نمایید.

خارهای کوچک سفید رنگ کنار غلطک کاغذ کش را با انگشت به سمت بیرون فشار دهید و غلطک کاغذ کش را به سمت بیرون بچرخانید.

به آرامی غلطک کاغذ کش را بیرون بیاورید.

غلطک کاغذ کش جدید را در شکاف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.

نکته: زائده های دایره ای و مستطیلی دوطرف غلطک کاغذ کش قبلی قرار دهید.

بالای غلطک کاغذ کش را بچرخانید تا غلطک کاغذ کش در محل خود قفل شود.

تونر کارتریج را در محل خود قرار دهید و در تونر کارتریج را ببندید.

کابل برق را به دستگاه وصل نموده و دستگاه را روشن نمایید.

در صورتی که اشکال ایجاد شده در دستگاه مرتفع نشد می توانید به مرکز تعمیرات کانن، پارت تعمیر کاغذ کش پرینتر کانن مراجعه نمایید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =